Rakerplus Çocuk Bot ve Çizme Modelleri

Raker çocuk bot ve çizme modelleri hakiki deri ve kürklü bot ve çizmelerden oluşmaktadır. Kışın değerli çocuklarımızın ayaklarını sıcak tutması için kürklü botlar, rahat kullanılması için cırt cırtlı botlar veya bağcıklı ve fermuarlı botlar tasarlanmış, hakiki deri çocuk bot kalitesi sizlere sunulmuştur. Raker ayakkabı kalitesiyle ve tecrübesiyle kaliteli çocuk botlar yıllardır geliştiriliyor, üretiliyor ve online ayakkabı mağazamızda sizlere sunuluyor. Değerli çocuklarımızın ortopedik ayak yapılarına uygun olarak tasarlanmış botlarımız, kış aylarının çetin şartlarında çocuğunuza hem rahat hem de güvenli bir bot ve çizme deneyimi sağlamaktadır. Kaymaz tabanlı çocuk botları, ortopedik tabanlı çocuk botları özellikleri tüm modellerimizde mevcuttur.

Hakiki Deri Çocuk Bot Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Öncelikle Kışlık Çocuk ve Bebek bot modellerini online mağazalardan alırken deneme şansı olmadığı için, çocuk ayakkabı numaraları ve çocuk ayakkabı beden tabloları incelenmelidir. Çocuklarımızın ayak boylarını ölçerken düz bir zeminde arkası duvara gelecek şekilde sabitlenmeli ve ayak baş parmağından ölçüm yapılmalıdır. Çocuk ayak uzunluğu ölçümü yapıldıktan sonra çocuk ayakkabı numaraları beden tablosundan santimetre olarak ölçünüze denk gelecek şekilde numarasını seçmeli ve Deri Çocuk Botlarınızı online mağazalardan bu şekilde sipariş vermelisiniz.

Hakiki Deri Kürklü Çocuk Bot ve Çizme Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Yerli üretim hakiki deri çocuk çizmeleri ve botları bakımı yapmak oldukça kolay ve pratiktir. Deri çocuk botlar hasarlara dayanıklı yüzeylere sahiptir. Bot bakımı doğru yapıldığında uzun süre kullanımı mümkündür. Çocuk ve bebek bot ve çizme bakımı için deri bakım spreyleri ve bazı deri boyaları kullanabilirsiniz. Derilere uygun temizleme bezleri, deri ayakkabılar için yağ, krem gibi ürünlerle deri botlar aralıklarla beslenmelidir. Deri ayakkabı cilaları ile de ekstra koruma sağlanabilir.